Harvesting heads offer

Společnost JPJ Forest, s.r.o. vznikla oficiálně v roce 2009. Naší hlavní činností je dovoz a prodej profesionálních přívěsů určených pro terénní čtyřkolky a malotraktory.

Máte starší hydraulickou ruku, kterou chcete prodat? Pošlete nám několik fotografií a stručný popis této bazarové ruky a my ji ZDARMA vystavíme na těchto stránkách v sekci BAZAR hydraulických ruk.

Od roku 2012 se zabýváme také prodejem a dovozem lesní techniky jako jsou kácecí hlavice, hydraulické ruky, navijáky za traktory, rotátory a další.

Cílem firmy JPJ Forest, s.r.o. je nabídnout zákazníkovi co nejširší sortiment výrobků té nejvyšší kvality pro zjednodušení a ulehčení práce v lese, na zahradě, na poli … všude tam, kde je potřeba.

Pokusíme se Vám nabídnout široký sortiment hydraulických ruk a to včetně hydraulických ruk použitých.

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 26603.

Spokojenost a individuální přístup k zákazníkovi jsou pro nás na prvním místě. Rádi Vám pomůžeme s výběrem té nejvhodnější hydraulické ruky. Těšíme se na shledání s Vámi.

Tým společnosti JPJ Forest, s.r.o.

 

Na všechny námi prodávané ruky je poskytována záruka 6 – 24 měsíců. Zajištění náhradních dílů a příslušenství je samozřejmostí.


Mobil: 773 984 518
Email: info@privesyzactyrkolky.cz

Adresa:
Horní Nová Ves 45
507 81 Lázně Bělohrad
Česká republika